173

ЛГБТ-молодь Бельгії підтримала російський проект "Діти-404"


Місцева група ЛГБТ-молоді з північно-східної частини Бельгії підтримала проект "Діти-404", який підданий репресіям з боку російської влади.

ЛГБТ-молодь Бельгії підтримала російський проект "Діти-404"

"Дорогі друзі, діти-404! Ми - Inderdaad, місцева група ЛГБТ-молоді з північно-східної частини Бельгії. Ми надіслали вам цього листа після того, як почули жахливу новину: що російська влада хоче закрити проект "Діти-404", єдину групу підтримки ЛГБТ-молоді в Росії", - говоритися в листі, який опублікувала група "Діти-404".

Представники бельгійської організації вважають проект "Діти-404" дуже важливим, а закони, які забороняють так звану "гей-пропаганду" "руйнівними": "Ми вважаємо, що робота проекту «Діти-404» дуже важлива і має продовжуватися. Проект дає багатьом підліткам можливість знайти інших, які знаходяться в тій же ситуації, вони розуміють, що вони не одні, і це дає їм надію на краще майбутнє. Ми хочемо відзначити незвичайну рішучість, з якою ви маєте намір домогтися, щоб це сталося, вашу готовність продовжувати вашу справу, і ми сподіваємося, що ви будете продовжувати боротися з несправедливістю. Ми в маленькому поселенні в Бельгії, на жаль, не дуже багато можемо зробити для вас, але ми будемо намагатися звернути увагу якомога більшої кількості людей на ваші проблеми. Ми сподіваємося, що всі, починаючи від учасників нашої групи, і, сподіваємося, закінчуючи нашим урядом, виступлять проти цих анти-ЛГБТ законів і їх руйнівних наслідків в Росії".

"Хочете чимось поділитися з нами або підтримувати зв'язок? Напишіть нам: [email protected]", - написали з Бельгії. 

Наприкінці березня Жовтневий районний суд Санкт-Петербурга виніс рішення про блокування групи «Діти-404» в соцмережі «ВКонтакте». Про це повідомила адміністратор спільноти Олена Клімова.

У січні мировий суд в Нижньому Тагілі визнав Олену Клімову винною в пропаганді нетрадиційних відносин і оштрафував її на 50 тисяч рублів. 25 березня районний суд скасував це рішення і направив справу на новий розгляд.

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти