164

Джорджіо Армані вважає, що чоловіки мають бути чоловіками


Знаменитий фешн-дизайнер покритикував геїв, за те, що вони одягаються як "гомосексуали".

Джорджіо Армані вважає, що чоловіки мають бути чоловіками

80-річний дизайнер висловився так у інтерв'ю Sunday Times Magazine, де він сказав також, що "чоловіки мають бути чоловіками".

"Гомосексуальний чоловік є чоловіком на 100%. Йому не потрібно одягатися як гомосексуалу", - сказав Армані.

"Коли гомосексуальність проявляється до крайності - говорять "Ах, ви знаєте, я гомосексуал", - це не стосується мене. Чоловік має бути чоловіком".

Відкритий гей і жива легенда моди Армані також розповів, які йому подобаються чоловіки: "Я не люблю мускулистих хлопців. Перекачаних у тренажерних залах. Я люблю здорових, міцних, хто дбає про своє тіло, але не використовує занадто м'язи". 

Армані також покритикував косметичну хірургію, назвавши це "ідіотизмом".

Він каже, що не маленькі груди не мають бути великими. "Я віддаю перевагу натуральним жінкам, які мають сміливість ставати старше, не впадаючи у відчай, щоб виглядати молодше, ніж їм виповнилось", - додав Джорджіо Армані. 

"З роками тіло жінки стає кращим. Як жінки, які ходять на роботу, мають дітей, вони є сильними. Подивіться на Кейт Бланшетт".

Армані у 1982 році

Джерело: www.pinknews.co.uk

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти