254

У Японії одностатеве весілля зіграла лесбійська пара


Хоча такі шлюби не є легальними на території Японії, але на даний момент відбувається лобіювання цього питання на загальнодержавному рівні.

У Японії одностатеве весілля зіграла лесбійська пара

34-річна актриса Аяке Ічоніце і 28-річна Акане Сугіморі на власному весіллі були у білих сукнях в оточенні близько 80 гостей.

Пара повідомила пресі, що вони сподіваються, що їх весілля надихне інших зробити те ж саме, в надії, що Японія узаконить одностатеві шлюби найближчим часом.

Вони також заявили, що будуть намагатися зареєструвати свій шлюб у муніципальному офісі, але знають, що їх прохання може бути відхилене.

Два округи в Токіо на початку цього року оголосили, що одностатеві пари можуть зареєструвати «партнерство», що є символічним визнанням їх відносин.

Юридичне визнання одностатевих стосунків в даний час заборонене в Японії, а Конституція країни визначає шлюб як "союз на основі взаємної згоди сторін від різних статей."

Джерело: www.pinknews.co.uk

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти