93

Глава Мінкульту РФ знайшов у фільмі "Номер 44" розстріл геїв "кривавими упирями" червоноармійцями


Глава Мінкульту РФ прокоментував зняття з російського прокату американської картини «Номер 44», яка не зможе вийти в прокаті і в Україні, саме через Росію.

Глава Мінкульту РФ знайшов у фільмі "Номер 44" розстріл геїв "кривавими упирями" червоноармійцями

Мединський по-своєму переказав сюжет картини: «У фільмі є все, що потрібно: Сталін влаштував «голодомор» спеціально для України і вбиває по 25 тисяч осіб на день; голодуючі діти, як згадують герої, поїдають своїх ослаблих однокласників; в СРСР забороняється розслідувати кримінальні злочини, тому що «у нас немає вбивств, вони є тільки при капіталізмі»; радянські солдати-мародери з п'ятьма трофейними годинниками на зап'ястях, - розповідає глава Мінкульту РФ. - Криваві упирі з офіцерськими погонами армії-переможниці та Зірками Героїв розстрілюють співгромадян, сусідів, один одного і особливо геїв у дворах, на вулиці, в службових кабінетах і просто мимохідь, на очах їхніх дітей, «щоб дати урок»; залякані радянські жінки там віддаються радянським ж офіцерам зі страху, що за відмову їх тут же відправлять, «як прийнято» - в ГУЛАГ».

Він вважає, що в цій картині Росія показана як Мордор - «з фізично і морально неповноцінними недолюдьми, криваве місиво в кадрі з якихось орків і упирів - ось в такій країні відбувається дія фільму від 30-х до 50-х років ХХ століття . Так показана наша країна - та сама, яка щойно перемогла у Великій війні, вирвалася в число світових лідерів і ось-ось запустить першу людину в космос».

Мединський зазначив, що справа не стільки в конкретному фільмі: важливо те, «що ми повинні, нарешті, поставити крапку в низці нескінченних шизофренічних рефлексій про самих себе». «Я дуже не хочу, щоб за цією зручною формулою - «з поваги до ветеранів» - мені завжди бачилася лицемірна спроба нас - сьогоднішніх - ухилятися від самостійних рішень. Знову перекласти відповідальність на плечі наших людей похилого віку. Досить», - додав глава відомства. - Сьогодні ми самі робимо історію Росії, яка буде після нас. І самі повинні відповідати за свої вчинки». 

Нагадаємо, що фільм «Номер 44» не вийде і в Україні, тому що російська компанія «Централ Партнершип», яка володіє правами на показ фільму у країнах СНД, відкликала ліцензію на прокат трилера в нашій країні.

Джерело: www.mk.ru

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти