408

Виконавчий директор мережі Grindr гордий за користувачів в країнах, де геї поза законом


Виконавчий директор гей-додатку Grindr Джоель Сімхай сказав, що він є дуже гордим за програму, яка має користувачів у країнах, де бути геєм є незаконним.

Виконавчий директор мережі Grindr гордий за користувачів в країнах, де геї поза законом

Grindr дозволяє геям знайомитись навіть у країнах, де діють жорстокі гомофобні закони. 

Сімхай, який є одним із творців програми у інтерв'ю Bloomberg сказав, що "дуже гордий" через те, що програма може використовуватись для полегшення існування маргінальних гей-спільнот.

"Grindr в багатьох куточках світу - унікальна можливість для геїв, щоб зустрітися один з одним. Там немає гей-барів, немає гей-життя", - сказав Джоель Сімхай.

Раніше Grindr був підданий критиці, через те, що геї потрапляли в зону ризику, через визначення їх приблизного місця перебування у країнах, де відбувається полювання на представників гомосексуальної орієнтації. Grindr відповів на цю критику, відключивши можливість побачити точну відстань до геїв у країнах, де де гей-спільнота може стати мішенню для правоохоронних органів або гомофобних дружинників.

Коментуючи це виконачий директор Grindr сказав, що це величезна проблема, тому що ми не можемо знати, хто є геєм, а хто лише вдає.

Grindr почав свою роботу у 2009 році.

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти