204

Українські ЛГБТ-жінки влаштують "Темні ночі"


29-31 травня 2015 року у Миколаївській області відбудеться міжнародний жіночий спортивно-культурний фестиваль, на який запрошуються жінки, незалежно від їх сексуальної орієнтації і гендерної ідентичності.

Українські ЛГБТ-жінки влаштують "Темні ночі"

Як повідомляють організатори, це вже третій жіночий спортивно-культурний фестиваль «Темні ночі».

У програмі фестивалю:

- Розважальні спортивні заходи (спортивні ігри та змагання: волейбол, футбол, настільний теніс)

- Розважальні культурні заходи (виставки, вечірка, день культурного обміну)

- Освітні заходи: художній семінар «Креативний протест: як висловити себе за допомогою художніх засобів», ведуча – мюнхенська мисткиня, художниця Наомі Лоуренс

- Освітні заходи: спортивний семінар «Як організувати та утримати фітнес-групу»

- Багато спілкування та нових знайомств.

До участі запрошуються ЛГБТ-жінки з усієї країни. Повідомляється, що фестиваль «Темні ночі» є дружнім до чоловіків, отже якщо ви чоловік та хочете взяти участь, то для цього необхідно зареєструватись за посиланням. Реєстрація обов'язкова також для жінок.

Вартість участі у фестивалі – 150 грн. з особи. Кожній учасниці надається місце для проживання (включно з душовими та туалетами) та харчування з 29 по 31 травня. Проїзд до місця проведення фестивалю організовано з м. Миколаїва.

Організатори фестивалю: ІГ «Спектрум» (м. Харків), ГО "Асоціація ЛГБТ "ЛІГА" (м. Миколаїв), Група МюнхенКиївКвір (м. Мюнхен).

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти