140

Верховний Суд Мексики визнав заборону на одностатеві шлюби дискримінуючою


Вища судова інстанція в Мексиці назвала заборону на одностатеві шлюби "абсолютно невиправданою".

Верховний Суд Мексики визнав заборону на одностатеві шлюби дискримінуючою

Суд таким чином відповів на клопотання про правовий захист гей-пари, яка позивалась проти державних законів у штаті Сіналоа.

Верховний Суд у своїй заяві наголошує: "Оспорювані положення носять явно дискримінаційний характер, оскільки відносини, в яких гомосексуальні пари перебувають, чудово вписуються в реальні засади шлюбу і спільного проживання сім'ї".

На даний момент лише деякі штати Мексики дозволяють одностатеві шлюби.

Представниця ЛГБТ-організації зі штату Сіналоа Анна Лідія Мурільйо Камачо розповіла Washington Blade: "Це визнання нашої легітимності і створення умов для вільного вияву сексуальності в рамках прав людини".

"Мексиканський Верховний Суд також посилає повідомлення і нагадує суспільству та його інституціям, що потрібно прагнути до демократичної держави з правами людини", - додала вона.

На початку року перша одностатева пара взяла шлюб у мексиканському штаті Нижня Каліфорнія, після тривалої судової тяганини і численних невдалих спроб.

Джерело: www.pinknews.co.uk

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти