144

У Торонто відбудеться форум про права ЛГБТ і війну в Україні


У канадському місті Торонто, яке минулого року приймало Світовий гей-прайд, незабаром відбудеться форум, на який завітає відома українська правозахисниця Ганна Довгопол. Форум називатиметься "Права ЛГБТ & війна в Україні".

У Торонто відбудеться форум про права ЛГБТ і війну в Україні

Під час форуму буде представлений документальний фільм канадської режисерки Марусі Боцюрків "This Is Gay Propaganda: LGBT Rights & the War in Ukraine".

Маруся Боцюрків стежила за ходом Євромайдану і російським вторгненням, яке послідувало, з точки зору ЛГБТ-українців.

В якості гості на форум запрошена українська правозахисниця Ганна Довгопол, яка дасть свою оцінку ситуації з правами ЛГБТ, рухом феміністок в Україні.

Вхід на подію, яка відбудеться 11 травня о 19:00 платна ($5-$15). Повідомляється, що кошти зібрані від учасників будуть передані ЛГБТ-шелтеру для вимушених переселенців з Криму і Сходу України, який організувала ЛГБТ-організація "Інсайт" у Києві. 

Подію організовують The Petro Jacyk Program for the Study of Ukraine (U of T) & The Studio for Media Activism & Critical Thought (Ryerson).

Джерело: www.facebook.com

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти