118

В педуніверситеті Драгоманова відбувся майстер-клас про роботу психолога з ЛГБТ


Психологиня ВБО "ТОЧКА ОПОРИ" Марина Діденко виступила перед студентами спеціальності "практична психологія" НПУ ім. М. П. Драгоманова.

В педуніверситеті Драгоманова відбувся майстер-клас про роботу психолога з ЛГБТ

На зустрічі були обговорені практичні аспекти роботи психолога з представниками ЛГБТ-спільноти та їх рідними і близькими.

Зокрема, Марина Діденко розповіла студентам про те, з якими питаннями звертаються клієнти, серед яких є представники ЛГБТ-спільноти, які не приховують своїх сексуальних вподобань чи гендерної ідентичності.

Псхологиня звернула увагу на те, що майбутнім фахівцям не варто дотримуватись дискримінуючих практик, потрібно бути толерантними і відкритими до різноманіття, тому що серед їх клієнтів можуть трапитись представники ЛГБТ, які потребують психологічної підтримки і супроводу у вирішенні проблемних питань їх існування у гомофобному і трансфобному суспільстві.

Щодо своєї роботи з батьками представників ЛГБТ, Марина Діденко повідомила студентам, що вони, як і самі ЛГБТ, також потребують психологічної допомоги на різних етапах прийняття ідентичості власної дитини. Психологиня закцентувала увагу на тому, що передує камін-ауту (причини, які підштовхують ЛГБТ до розкриття орієнтації чи гендеру), з якими небезпеками може зіштовхнутись людина після того, як вона відкрилася соціуму і яку роль у цьому процесі має відігравати професійний психолог.

Гостя університету закликала студентів-психологів постійно самовдосконалюватись як особистостей і професіоналів, розширювати горизонти світосприйняття і не боятися волонтерити в різноманітних організаціях.

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу.
 

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти