147

Суд не дозволив ЛГБТ-педагогу поновитися на роботі через «аморальність і дурість» особистих фотографій


Кіровський районний суд Петербурга відмовив у скарзі вчительці, звільненій за гомосексуальну орієнтацію. Тому, вимоги педагога про поновлення на посаді та моральну компенсацію не задоволені.

Суд не дозволив ЛГБТ-педагогу поновитися на роботі через «аморальність і дурість» особистих фотографій

Сторона відповідача (школи № 565) представила аналіз фотографій, проведений професором богослов'я Олексієм Морозом і Тамарою Берсеньовою, автором курсів з духовно-моральних підстав традиційного укладу життя.

Експерти роблять висновок, що особисті фотографії дівчини свідчать про «непристойну і аморальну, а також дурну поведінку», а кадри, які демонструють «лесбійські статеві переваги, висловлюють зневагу до суспільства».

«Неодноразово звучало, що надані суду знімки (дівчина не розміщувала дані фотографії у відкритому доступі - джерело їх появи незрозуміле) свідчать про те, що вчителька є лесбійкою. У такому випадку варто визнати - причиною звільнення є сам факт гомосексуальності, що являють собою пряму дискримінацію», - коментують судовий процес представники петербурзького ЛГБТ-руху «Вихід».

В якості приводу для звільнення відповідач вказав на звернення обурених батьків. Раніше вже було відомо про те, що «досьє» про особисте життя дівчини директор школи отримав від активіста-геєборця Тимура Ісаєва.

Нагадаємо, що Ісаєва, який перебував у федеральному розшуку близько десяти років, в грудні 2014 року затримала поліція. Зараз він відбуває термін у справі про привласнення грошових коштів фірми, де він раніше працював.

Джерело: www.fontanka.ru

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти