121

Ватикан не підтверджує відмову Франції у послі-геї. Папа провів з ним зустріч


Папа Римський провів зустріч з Лораном Стефаніні, який є кандидатом на пост посла Франції у Ватикані і відкритим геєм, через що Святий престол нібито зволікає з його затвердженням. Про це повідомляє агенція Reuters.

Ватикан не підтверджує відмову Франції у послі-геї. Папа провів з ним зустріч

"Відбулася зустріч Папи Римського і пана Стефаніні", - сказав прес-секретар уряду Ватикану Стефан Ле Фол, відкидаючи інформацію про те, що кандидатуру Стефаніні не затвердять.

"Нічого не змінилося: Франція запропонувала свою кандидатуру і наразі ми чекаємо відповіді Ватикану після звичних обговорень і розгляду його кандидатури", - сказав Ле Фолл.

Нагадаємо, раніше ЗМІ повідомляли, що Святий престол не затвердив запропоновану президентом Франсуа Олландом кандидатуру посла Франції у Ватикані Лорана Стефаніні, який відкрито заявляє про свою гомосексуальність.

Ні сам кандидат, ні уряд Франції не виступали з офіційними заявами з цього приводу, апелюючи до того, що особисте життя має поважатися. 

Джерело: www.eurointegration.com.ua

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти