222

В Україні розпочала роботу перша конференція батьків, які підтримують ЛГБТ


Сьогодні у Києві трапилась історична подія. Вперше почала роботу конференція батьків, рідних і близьких, які підтримують ЛГБТ-дітей та виступають за їх рівні права у суспільстві.

В Україні розпочала роботу перша конференція батьків, які підтримують ЛГБТ

Учасників конференції «Наші сім’ї: шлях розуміння, прийняття та підтримки», які приїхали в Україну з Росії, США, країн Європи і багатьох інших першою привітала голова ГО "Батьківська ініціатива "TERGO"" Олена Глоба. 

"Однією з основних цілей нашої конференції є сприяння формуванню інтересу до ЛГБТ-питань, як серед науковців, так і в суспільстві в цілому. Тому ми раді вітати усіх, хто, демонструючи міцну громадянську і правозахисну позицію, погодився брати участь у конференції чи вніс свій особистий внесок в її роботу", - сказала Олена Глоба.

Програмний директор найбільшої ЛГБТІ-організації Європи ILGA-Europe Бьорн Розендааль у вітальному слові сказав, що конференція батьків проводиться дуже вчасно, тому що змінюється міжнародна політична ситуація і зокрема в нашому регіоні.

Він висловив сподівання, що ця важлива подія сприятиме обміну досвідом між українськими ЛГБТ, їх батьками, рідними і європейськими ЛГБТ та тими, хто є їх союзником.

Заступниця виконавчого директора американської організації PFLAG (Батьки, сім'ї та друзі лесбійок і геїв) Елізабет Ком розповіла, що вона сама є мамою неповнолітньої дитини, і не знає, якою в майбутньому буде її орієнтація. І саме тому вона підтримує ЛГБТ.

"Ми розуміємо, що розуміння, прийняття і підтримка - це ціль, до якої варто прагнути", - заявила представниця PFLAG, яка об'єднує понад 200 тис. членів. 

Пані Ком відмітила, що американцям пощастило, що вони мають право і можливість займатися такою роботою. 

Заступниця посла ФРН у Києві Анка Фельдгузен розповіла гостям конференції як свого часу закликала українських народних депутатів не приймати закон про заборону так званої "пропаганди гомосексуалізму", який пройшов перше читання у 2012 році. 

Конференція «Наші сім’ї: шлях розуміння, прийняття та підтримки» відбувається 24-25 квітня 2015 року у Києві. 

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти