160

ЄС не піде на спрощення візового режиму з Україною без захисту ЛГБТ від дискримінації - Ульріке Луначек


Сьогодні під час проведення у Києві першої Конференції батьків, рідних і близьких, які підтримують ЛГБТ-дітей TERGO-2015 виступила віце-президентка партії Зелені/EFA у Європарламенті, відкрита лесбійка Ульріке Луначек.

ЄС не піде на спрощення візового режиму з Україною без захисту ЛГБТ від дискримінації - Ульріке Луначек

"Європейський союз не піде на спрощення візового режиму, поки Україна не заборонить дискримінацію в трудовому законодавстві за ознакою сексуальної орієнтації", - заявила Ульріке Луначек під час свого виступу на батьківській конференції «Наші сім’ї: шлях розуміння, прийняття та підтримки». Про це повідомив кореспондент Національного ЛГБТ-порталу України Тимур Левчук на своїй сторінці у соціальній мережі.  

Європарламентарка, на яку минулого року був скоєний гомофобний напад під час віденського гей-прайду, привітала ЛГБТ-конференцію у Києві: "Така конференція підтримує відкритість і видимість людей, які відрізняються від більшості і я бажаю вам удачі!"

Ульріке Луначек, яка є також співголовою міжфракційного ЛГБТ-об'єднання Європарламенту "Інтергруп", відзначила, що гомосексуальність є нормою сучасного світу: "Якщо ви не можете почуватися вдома, коли ви вдома - це не є нормально. Життя має бути без страху! Це нормально бути іншим!"

"Ми повинні змінювати не тільки закони, а й серця людей", - додала Луначек.

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти