289

Переможниця Канн Марина Врода вважає, що час знімати кіно про гомосексуальність


Режисерка Марина Врода у розмові з ВВС Україна розповіла про свої фільми після нагороди Каннського фестивалю, заборонені теми в українському кіно та історії, які зараз розповідає народ.

Переможниця Канн Марина Врода вважає, що час знімати кіно про гомосексуальність

"Гомосексуалізм, наприклад. Контрастні теми до теми національності – про ставлення до людини з іншим кольором шкіри, до змішаних шлюбів. Про це треба знімати", -  відповіла Марина Врода на запитання журналіста ВВС Україна про те, які є в українському кіно заборонені теми, про які принципово не знімають і про які варто почати знімати.

"Людина та її життя, громадянин країни – це найперше. Викинути слово "герой" і слово "національність"!"- сказала Марина Врода, яка вважає, що цього можна буде досягнути лише, "якщо режисери та автори матимуть можливість незалежно знімати своє кіно".

Врода закликає до споглядання реальності: "Зараз я це більше уявляю в документальних стрічках. Сам народ сьогодні може розповісти про себе багато. Дайте йому можливість – і він заговорить. Люди будуть розповідати про себе, їхні історії - чудові. Спеціально створювати їх не потрібно. Зараз сам народ - герой. Хай розповість на всіх своїх мовах, в усьому різноманітті – це зараз найцікавіше. Наше завдання – це зафіксувати, все".

Марина Врода - лауреатка нагороди «Золота пальмова гілка за короткометражний фільм» Каннського кінофестивалю за фільм «Крос» (2011).

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу.

 

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти