160

Amnesty International закликала Північну Ірландію узаконити одностатеві шлюби


Міжнародний рух за права людини Amnesty International закликав політиків Північної Ірландії легалізувати одностатеві шлюби.

Amnesty International закликала Північну Ірландію узаконити одностатеві шлюби

Політики в Стормонті (так зветься північноірландський парламент) домовились обговорити питання одностатевих шлюбів сьогодні. Північна Ірландія залишається єдиною частиною Великобританії, де одностатеві шлюби в даний час є забороненими. 

Правляча партія DUP не підтримує рівність шлюбів на території Північної Ірландії. 

Програмний директор північноірландського відділу Amnesty International Патрік Корріган вважає, що занадто багато політиків з Північної Ірландії роблять геїв громадянами другого сорту в своїй власній країні.

"Шлюб повинен бути доступний для одностатевих пар в Північній Ірландії, так само, як і в Шотландії, Англії та Вельсі, і найближчим часом може бути легалізований в Ірландії. Північна Ірландія залишається в програші як дискримінаційна територія для геїв і лесбійок", - висловився представник Amnesty International.

Корріган також додав, що голосування парламентарів Північної Ірландії щодо одностатевих шлюбів є лакмусовим папірцем їх прихильності до питань рівності для всіх.

Парламент Північної Ірландії вже тричі відхиляв пропозицію про легалізацію одностатевих шлюбів.

Джерело: www.belfasttelegraph.co.uk

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти