130

У запорізькому університеті студенти самостійно провели лекцію про дискримінацію ЛГБТ-людей


25 квітня в стінах Запорізького нацонального університету пройшла лекція для студентів/студенток першого курсу «Гомофобія і трансфобія», присвячена актуальним проблемам ЛГБТ-спільноти України та світу.

У запорізькому університеті студенти самостійно провели лекцію про дискримінацію ЛГБТ-людей

Ініціатори заходу - студентство та наукові співробітники факультету соціальної педагогіки і психології ЗНУ - при підготовці до лекції скористалися методичною базою місцевої ЛГБТ-організації «Гендер Зед», для того щоб повністю реалізувати поставлені цілі: поширити толерантне ставлення до представників ЛГБТ-спільноти шляхом розвінчання стереотипів.

Як і на аналогічному заході в ЗНТУ, лекторами виступили студентки-психологині Маргарита Тищенко (ЗНТУ) і Катерина Тюпа (ЗНУ). Цікаво, що раніше ці дві дівчини брали участь у Школі толерантності з гомофобії та трансфобії, - а тепер поділилися своїми знаннями з друзями по науці.

Серед питань, про які слухачі і слухачки дізналися в ході лекції, були: історія боротьби за права ЛГБТ-спільноти і, власне, поняття про ЛГБТ; стереотипи щодо ЛГБТ-людей; дискримінація і права представників ЛГБТ-спільноти. Свої доповіді виступаючі ілюстрували показом слайд-шоу і відеороликів.

Слухачі і слухачки позитивно відгукувалися про матеріал, представлений в ході лекції, підкреслюючи необхідність широкого висвітлення цієї теми на спеціальних тренінгах та заходах. 

Джерело: genderz.org.ua

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти