143

В Еквадорі дозволили одностатеві партнерства


Еквадорська Національна асамблея прийняла поправку до свого Цивільного кодексу, якою легалізувала одностатеві цивільні союзи.

В Еквадорі дозволили одностатеві партнерства

Південноамериканська країна провела широкі реформи, які також включають підвищення віку для вступу у шлюб до 18 років і визначення критеріїв для шлюбу і розлучення. 

Реєстрація цивільних партнерств буде доступною для всіх людей, незалежно від їх сексуальної орієнтації.

Захисниця прав ЛГБТ Йоланда Геррера звернула увагу на те, що попри можливість укладати партнерство, залишається під питанням право на всиновлення дітей представниками сексуальних меншин.

"Сьогодні, дві матері не можуть бути зареєстрованими, чи у випадку сурогатного материнства не можуть бути повноправними батьками два чоловіка, вони не можуть реєструвати їх дітей. Лише людина, яка народила може бути зареєстрованою", - повідомила активістка.

Після прийняття законодавчих змін в Національних Зборах, поправки пішли на підпис президенту Рафаелю Корреа та виконавчій владі для їх затвердження.

Джерело: www.pinknews.co.uk

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти