166

ЄС не піде на спрощення візового режиму з Україною без захисту ЛГБТ від дискримінації - заявила Ульріке Луначек в ефірі ukrlife.tv


Віце-президентка партії Зелені/EFA у Європарламенті, відкрита лесбійка Ульріке Луначек взяла участь в ефірі ukrlife.tv, де відповіла на важливі питання про візову ліберізацію, питання вимушених переселенців та потреби України в реформах та боротьби з корупцією.

ЄС не піде на спрощення візового режиму з Україною без захисту ЛГБТ від дискримінації - заявила Ульріке Луначек в ефірі ukrlife.tv

Ульріке Луначек в ефірі Ukrlife.TV заявила, що Європейський парламент очікує від України швидких та потрібних реформ, реформи в сфері боротьби з корупцією, яка є однією з найбільших проблем в Україні. Всі ці кроки потрібно зробити попри конфлікт на Сході, який потрібно зупинити.

Окремо, Ульріке наголосила, що потрібні реформи в сфері прав людини. Європейський парламент підтримує Україну в її шляху до інтеграції в ЄС, ми готові підтримати Україна на шляху візової ліберізації, оскільки це в першу чергу турбота про громадян.

"Після Євромайдану, я бачу і вірю, що українці не хочуть їхати з України, вони хочуть зробити її кращою і жити в ній", - Ульріке Луначек, віце-президентка партії Зелені/EFA у Європарламенті.

Без сумніву для того аби прискорити цей процес Україні потрібно виконати певні вимоги, серед який прийнятття всеохопного антидискримінаційного закону, який буде захищати найбільш незахищені групи населення, серед яких ЛГБТ-спільнота.

В Україні, як і в інших країнах достатньо важко говорити в про права ЛГБТ, але попри це заборона дискримінації за сексуальною орієнтацією на робочому місці є стандартною для будь-якої країни, яка бажає спрощення візової ліберізації з ЄС.

"Без антидискримінаційного законодавста, яке включатиме заборону дискримінації за ознакою сексуальної орієнтації на робочому місці, Європарламент не може сказати “так” у питанні візової ліберізації України", - заявила Ульріке Луначек.

Ульріке Луначек відвідала Україна в рамках проведення у Києві першої Конференції батьків, рідних і близьких, які підтримують ЛГБТ-дітей "TERGO-2015".

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти