306

СТБ шукає гея, який за гроші скаже, що "змінив орієнтацію"


Телеканал СТБ продовжує знімати програми, використовуючи представників ЛГБТ-спільноти з метою наживи і рейтингу.

СТБ шукає гея, який за гроші скаже, що "змінив орієнтацію"

Про це йдеться у листі, який надіслала представниця телеканалу СТБ журналісту Національного ЛГБТ-порталу України.

"Для зйомки проекту «За живе» на тему «Планування вагітності: як зачати хлопчика чи дівчинку» шукаємо людину нетрадиційної орієнтації, яка буде сидіти в залі і скаже нам одну репліку «через те що батьки хотіли хлопчика, а народився я, я змінила/змінив свою орієнтацію». Герою зйомка оплачується", - написала Катерина Шевчук, яка представляє телеканал СТБ.

Нагадаємо, що телеканал СТБ не вперше поширює міф про те, що "сексуальна орієнтація" піддається корекції. Раніше така інформація звучала у інших проектах каналу, зокрема у програмі "Давай поговоримо про СЕКС".

Важливо зазначити, що сучасна наука та багаточисленні дослідження показали, що людина не може обирати чи змінити свою сексуальну орієнтацію чи гендерну ідентичність.

СТБ — український загальнонаціональний телевізійний канал, який входить до медіахолдингу StarLightMedia. Генеральним директором StarLightMedia є Володимир Бородянський. Власником - Віктор Пінчук.

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти