180

Олена Шевченко закликала ЛГБТ-спільноту взяти участь в Марші за соціальні зміни


Директорка ЛТБГ-організації "Інсайт" закликала ЛГБТ-спільноту взяти участь в Марші за соціальні зміни, який відбудеться 1 травня.

Олена Шевченко закликала ЛГБТ-спільноту взяти участь в Марші за соціальні зміни

На своїй сторінці в соціальній мережі Facebook, Олена Шевченко написала: 

"Права ЛГБТ в Україні залишаються ігнорованими в усіх сферах. Ми виступаємо за соціальну справедливість та захист прав усіх меншин, у тому числі і ЛГБТ. Рівні права для всіх!"

Таку ініціативу підтримала Ольга Веснянка, громадська активістка, правозахисниця: "1 травня для мене – не про Радянський Союз і показуху, а про солідарність. Солідарність з тими, хто виступає за соціальні й економічні права, за гідні умови й оплату праці. За подалання нерівності у оплаті роботи чоловікам і жінкам. Зрештою, солідарність з базовими одиницями громадянського суспільства, яке стає на ноги в Україні – профспілками. Не приховаю й симпатії до ідей соціал-демократії, наприклад. Гадаю, справедливість, соціальна справедливість – ці вимоги й цінності на часі в Україні".

Ініціативу також підтримала Nelia Vakhovska, менеджерка проектів Фонду Рози Люксембург в Україні, який підтримав першу в СНД конфернецію батьків TergoConf2015, які мають ЛГБТ-дітей: "Право на працю - одна з вагомих складових людської гідності. Не просити, не позичати, не принижуватись, а заробляти на гідне життя і стверджуватися у своїй діяльності. Сьогоднішні "реформатори" нав'язують нам обов'язок бути експлуатованими, бідними і німими. Варто вийти на марш, щоб дати їм знати: робота, гідна оплата праці, соцзабезпечення, рівний доступ до освіти та охорони здоров"я - не послуга з барського плеча, а наше право. Й обов"язок держави - нам його забезпечити".

Організатором маршу виступає Асамблея соціальної революції. Організатори закликають виступити проти продовження війни, росту тарифів, підвищення пенсійного віку для жінок, нового Трудового кодексу, платної медицини та освіти. 1 травня о 12.00 біля пам'ятника Івану Франку у Києві відбудеться акція „Марш за соціальні зміни”. Молодь та робітники вимагатимуть припинити ринкові реформи і перекласти тягар кризи на олігархів, йдеться на сторінці організаторів.

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти