133

Російська поліція не пустила Мілонова до ЛГБТ на Першотравень


На першотравневу демонстрацію прийшов депутат Законодавчих зборів Петербурга Віталій Мілонов з групою підтримки і дітьми і попрямував до колони "Демократичного Петербурга", в якій перебували представники ЛГБТ-спільноти та прихильники миру з Україною. Повідомляє "Фонтанка".

Російська поліція не пустила Мілонова до ЛГБТ на Першотравень

Як повідомляє кореспондент "Фонтанки", Мілонов спробував зупинити ходу. Йому перегородила шлях поліція на чолі з полковником у парадній формі. Депутата тактовно попросили не влаштовувати провокацію. Він, у свою чергу, стверджував, що райдужні прапори бачать діти (яких він сам і привів. - прим. ред.). Також йому не сподобалися прапори інших держав.

Мілонова наполегливо відсунули від колони на тротуар, а коли хода почалася, депутат почав сипати образами.

ЛГБТ-колона на першотравневій демонстрації в Петербурзі збиралася використовувати в якості агітації картонний макет танку рожевого кольору.

Однак, за словами організаторів, поліція не дозволила використовувати дану атрибутику.

За словами координатора ЛГБТ-коаліції "Разом", правоохоронці заявили про необхідність дослідити макет танку кінологами, але ці фахівці через "велику кількість заявок" приїхати до початку ходи по Невському проспекту не змогли. 

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти