343

21-річний німець став "Гей-містером світу"


Німець Клаус Буркарт став найкрасивішим геєм світу.

21-річний німець став "Гей-містером світу"

Як повідомляє GayNZ, 21-річний Буркарт, який працює техніком з виробництва молочної продукції, виграв конкурс в Південній Африці. 

Буркарт сказав, що він хотів би стати зразком для наслідування для молодих геїв в усьому світі: "Я хотів би, щоб світ прийшов до точки, де не є необхідним робити камін-аут".

Тепер він планує провести кампанію, в рамках якої хоче відвідати школи та займатись просвітництвом щодо питань, пов'язаних з гомофобними знущаннями.

Буркарт сказав, що його мрія полягає в тому, що до цієї кампанії будуть залучені представники інших країн, які будуть проводити подібні кампанії, адаптовані для їх країн.

Цього року у 5 переможців конкурсу "Гей-містер світу" увійшли представники Німеччини, Ісландії, Бельгії, Фінляндії і Гонконгу.

Повідомляється, що учасник від Індії був підданий остракізму на його Батьківщині після того, як був помічений у конкурсі.

Джерело: www.pinknews.co.uk

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти