140

Депутат Європарламенту від Латвії гомофобно висловився щодо глави МЗС


Латвія в період головування в ЄС допустила ряд помилок у відносинах з країнами Східного партнерства, заявив агентству LETA депутат Європарламенту Андрій Мамикін ("Згода").

Депутат Європарламенту від Латвії гомофобно висловився щодо глави МЗС

Він не хотів би звинувачувати в цьому латвійських дипломатів, які працюють дуже багато, проте у випадку з Україною "ми більше концентруємося на обміні висловлюваннями". "Ми не беремося за конкретні справи, пов'язані з Білорусією, Азербайджаном та Грузією. Ми не зробили все, щоб і Грузія отримала безвізовий режим. Грузія покладає дуже великі надії на ЄС, але ми не завжди їх виправдовуємо", - заявив євродепутат.

"Що стосується Білорусії, то там має бути практична робота, але ми все не встигли, - додав Мамикін. - Я не хочу називати винних, але було б краще, якби міністр закордонних справ (Едгарс Рінкевич) більше концентрувався не на своїй сексуальної орієнтації, а на практичних справах і заходах".

Глава МЗС Латвії заявив про те, що він гей восени минулого року. 

Джерело: rus.delfi.lv

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти