103

Консерватор Майк Хакабі оголосив про вступ у передвиборчу гонку


Політик-республіканець позиціонує себе як борця за традиційні цінності

Консерватор Майк Хакабі оголосив про вступ у передвиборчу гонку

Республіканець Майк Хакабі вступив у боротьбу за номінацію від своєї партії на президентських виборах 2016 року, сподіваючись виділитися на тлі інших претендентів за рахунок підтримки соціал-консерваторів, яким імпонує його образ борця за традиційні цінності, повідомляє Голос Америка.

У вівторок прозвучала емоційна промова колишнього губернатора Арканзасу, який заявив, що в разі обрання змінить державну політику, зосередившись на проблемах середнього класу.

Хакабі рішуче висловився і з приводу «Ісламської держави», пообіцявши змінити підхід до боротьби з ісламістами і не займатися стримування, а влаштувати повну поразку екстремістського угрупування. «Ми будемо звертатися з джихадистами, як з отруйними зміями», - заявив він.

Крім того, кандидат запевнив, що буде рішуче підтримувати Ізраїль і скептично відгукнувся про перспективи ядерних переговорів з Іраном. «Швидше пекло замерзне», ніж у Ірану буде ядерна зброя, додав він.

59-річний Хакабі, в минулому ведучий популярної програми на каналі Fox News, став вже шостим республіканцем, який офіційно оголосив про висунення своєї кандидатури. Він виголосив свою промову в своєму рідному місті Хоуп в штаті Арканзас, де народився колишній президент Білл Клінтон.

Колишній баптистський пастор і безкомпромісний поборник традиційних цінностей, він має намір боротися з іншими кандидатами за симпатії соціал-консерваторів, які підтримували його в 2008 році.

Хакабі перетворився на політика національного масштабу, несподівано здобувши нищівну перемогу в попередній боротьбі за президентську номінацію 2008 року в Айові.

Проте цього разу у передвиборчій гонці беруть участь і інші відомі політики-республіканці, готові оскаржити його провідну роль у відстоюванні традиційних цінностей з таких питань, як право на аборт і одностатеві шлюби, - в тому числі, сенатор Тед Круз.

Опитування показують, що число прихильників Хакабі серед виборців-республіканців поки не доходить і до 10 відсотків.

Нагадаємо, що у відео іншої претендетки від демократів Гіларі Клінтон знялися геї, які згодом, запросили її на весілля.

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти