207

Майлі Сайрус натякнула на свою бісексуальність


Скандальна співачка натякнула на власну бісексуальність. Про це пише "The Daily Mail" з посиланням на "Associated Press".

Майлі Сайрус натякнула на свою бісексуальність

Коли співачка говорила про новий благодійний фонд, який допомагатиме молоді нетрадиційної секс-орієнтації, 22-річна Сайрус зазначила, що не всі її попередні любовні стосунки були гетеросексуальними. Щоправда, розвивати цю тему та розказувати, з якими дівчатами вона зустрічалася, співачка не захотіла.

Новий фонд, патронесою якого є Майлі Сайрус, називається "Happy Hippie". Як підкреслила артистка, нині на вулицях Америки живе 1,6 мільйона безпритульних хлопців та дівчат, і двоє з п'яти – це геї, лесбійки і бісексуали. 

Зі слів Сайрус, суспільство воліє не бачити юних безхатьків. Але зірка рішуче налаштована привернути увагу до цієї проблеми та подати молоді приклад.

"…Я не просто кажу: "Будьте собою і станете Майлі Сайрус". Я говорю: "Я теж, блін, буду собою", - сказала співачка.

Гроші, які збере фонд, витрачатимуться на групи підтримки для молодих геїв та їхніх сімей, а ще на утримання притулку для безхатьків у Голлівуді.

Джерело: tabloid.pravda.com.ua

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти