160

Російська Омбудсман не виявила порушень прав секс-меншин у минулому році


У Росії немає масового порушення прав сексуальних меншин, йдеться в доповіді уповноваженого з прав людини в РФ Елли Памфілової за 2014 рік.

Російська Омбудсман не виявила порушень прав секс-меншин у минулому році

"Масових порушень прав громадян, які відносять себе до сексуальних меншин, у Російській Федерації не виявлено", - йдеться в документі, який опублікований на сайті "Російської газети" в середу.

У доповіді наголошується, що за останні роки до уповноваженого з прав людини в РФ не надходило скарг на дискримінацію та порушення конституційних прав громадян за ознакою сексуальної орієнтації.

"У той же час уповноваженим розділяється позиція правозахисників про неприпустимість цькування, агресивних та інших суспільно неприйнятних дій, що принижують людську гідність громадян, які відносять себе до сексуальних меншин", - йдеться в доповіді.

У документі визнається, що Російська Федерація регулярно стає об'єктом критики з боку представників правозахисного руху в зв'язку з дискримінацією представників сексуальних меншин. 

Російська Омбудсман вважає проект "Діти-404" "пропагандою серед підлітків зі слабкою психікою".

Джерело: www.interfax.ru

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти