142

На Луганщині репетицію до 9 травня прийняли за підготовку до ґей-параду


У підконтрольному Україні місту Рубіжне Луганської області місцеві жителі репетицію до Дня Перемоги прийняли за підготовку до ґей-параду.

На Луганщині репетицію до 9 травня прийняли за підготовку до ґей-параду

Про це повідомляє Обозреватель посилаючись на паблік "Типове Рубіжне" в соцмережі Вконтакте.

У коментарях до фотографій користувачі мережі повідомили, що подібна підготовка до 9 травня в Рубіжному є традиційною. Варто зауважити, що коментарі під постом мають гомофобний характер, а сам паблік закликає людей подякувати "дедам за мирное небо" і репостнути ґеорґіївську стрічку.

Нагадаємо, що Президент Петро Порошенко наголошує на тому, що його Указ про відзначення 8 та 9 травня 70-ї річниці Перемоги над нацизмом у Європі, Дня пам'яті та примирення, а також Дня Перемоги має на меті об’єднати країну.

«8 травня – це вшанування загиблих. Це день пам’яті. Ми маємо низько схилити голови перед загиблими. Обидва мої діди були на війні. Брати моєї мами всі були на війні. Вони звільняли Україну. Вони робили все можливе для того, щоб доповзти до Дня перемоги. Я буду вшановувати їх пам’ять 8 травня», – сказав Президент, повідомляє прес-служба Президента України.

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти