134

Елтон Джон вірить, що перемога над СНІДом можлива вже в найближчому майбутньому


Легендарний британський співак Елтон Джон виступив на слуханнях у Сенаті США, заявивши про те, що перемога над СНІДом можлива вже в найближчому майбутньому.

Елтон Джон вірить, що перемога над СНІДом можлива вже в найближчому майбутньому

Артист, який заснував більше двадцяти років тому фонд боротьби зі СНІДом, виступив перед членами сенатського комітету, що розглядають питання про виділення 6,5 млрд доларів в 2016 році на фінансування зусиль по боротьбі з епідемією ВІЛ в країнах, що розвиваються, повідомляє AIDS.ua

"Прийшла пора змінити хід історії. Конгрес США достатньо сильний для того, щоб здолати СНІД. Перед нами відкрилася можливість покінчити зі СНІДом ще протягом мого життя. Епідемія СНІДу ще не закінчена, і лідерство Америки є критично важливим", - заявив він.

За словами Елтона Джона, американський сенат є найсильнішим законодавчим органом в світі і в його силах покінчити з епідемією СНІДу. В інтерв'ю Бі-бі-сі співак зазначив, що на боротьбу зі СНІДом необхідна сума, рівна 1% бюджету США.

Американська програма боротьби зі СНІДом у світі була розпочата з ініціативи Джорджа Буша-молодшого, її фінансування було збільшено Бараком Обамою. Цю кампанію підтримують законодавці від обох партій.

Нагадаємо, що в Україні в рамках проекту "JumpUP" фонду "Elton John AIDS Foundation" в Україні майже рік працює портал здоров’я для ЛГБТ-спільноти FriendlyDoctor.org (Дружній лікар).

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти