109

Кілліан Мерфі покритикував "негативне використання дітей" у темі референдуму за одностатеві шлюби в Ірландії


Актор Кілліан Мерфі покритикував "негативне" використання дітей, і висловив занепокоєння за їх добробут від дебатів щодо одностатевих шлюбів в Ірландії.

Кілліан Мерфі покритикував "негативне використання дітей" у темі референдуму за одностатеві шлюби в Ірландії

Актор, який зіграв трансгендера у "Сніданку на Плутоні" випустив спільну заяву з професором Національного університету Ірландії (NUIG) Петом Доланом, висловивши свою критику через "недобросовісне" використання дітей під час дебатів щодо референдуму з питання одностатевих шлюбів, повідомляє The Irish Times. 

"Майбутній референдум щодо одностатевих шлюбів відноситься до права дорослої людини, яка отримує право одружитися на тому, кого вона обирає, незалежно від сексуальної орієнтації", - повідомляється в заяві.

"Негативні суперечні питання, підняті щодо дітей та їх добробуту використовуються, щоб відволікти від основного питання на референдумі", - вважає Кілліан Мерфі.

Референдум має відбутися 22 травня.

Мерфі, який є покровителем Національного університету Ірландії і їх Дослідницького центру сім'ї вважає, що питання рівного шлюбу і дітей має розглядатися окремо.

Раніше на цьому тижні одна ірландська пара була шокована тим, що їх фотографію з дитиною використали на постері, який агітує проти одностатевих шлюбів.

Джерело: www.pinknews.co.uk

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти