182

Шведи спустили в Балтійське море ґей-рекламу для російських моряків


Активісти «Шведського товариства миру і розв'язання конфліктів» опустили у води Балтійського моря неоновий рекламний щит із зображеним на ньому ґей-моряком для відлякування російських підводних човнів, повідомляється на сайті організації.

Шведи спустили в Балтійське море ґей-рекламу для російських моряків

На виконаному з металу і пластику щиті, який активісти називають «системою підводної оборони», зображений «Співаючий моряк» - анімований силует напівголого чоловіка в матроській пілотці і з ореолом з сердечок. На щиті написано російською мовою «Ласкаво просимо у Швецію», яка є «гомосексуальною з 1944 року» (рік леґалізації одностатевих відносин в країні).

Також щит обладнаний системою підводного зв'язку, яка передає повідомлення на азбуці Морзе: «Заходьте сюди, якщо ви ґеї».

27 квітня шведи опустили щит на дно моря в районі Стокгольмського архіпелагу. Активісти впевнені, що підводники з Росії, де діє законодавча заборона на пропаґанду гомосексуалізму, можуть бути зацікавлені в знайомстві зі шведськими ґеями і мирному врегулюванні потенційних конфліктів.

Восени минулого року шведські військові проводили масштабну операцію з пошуку в прибережних водах російського військового підводного човна. Виявити сліди субмарини не вдалося, а в квітні цього року шведські військові припустили, що це було цивільне судно. 

Джерело: "Дождь"

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛҐБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛҐБТ-життя України та світу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти