322

Україна серед найгірших місць для ЛҐБТ у Європі - ILGA Europe


Азербайджан, Вірменія, Росія і Україна визнані найгіршими країнами у питанні дотримання прав ЛҐБТ. Про це повідомляє найбільша ЛҐБТІ-організація європейського реґіону "ILGA Europe".

Україна серед найгірших місць для ЛҐБТ у Європі - ILGA Europe

10 травня була опублікована Rainbow Map, якою "ILGA Europe" демонструє зміни, які відбулися у питанні захисту прав ЛҐБТІ-людей за останній рік. 

Україна залишається одним із аутсайдерів боротьби за рівні права.

Серед лідерів у рейтингу дружніх до ЛҐБТ-країн є Великобританія, Бельгія і Мальта. Трійка країн, які найбільше дискримінують ЛҐБТ - це Азербайджан, Росія, Вірменія.

"ILGA Europe" відзначає, що Україна внаслідок подій 2013-2014 років залишається місцем ґеополітичної напруги. Попри це, організація відзначає, що масові протести і війна зменшили кількість законодавчих ініціатив проти ЛҐБТ в Україні.

"Для того, щоб звільнити місце для Угоди про асоціацію на тлі конфлікту, Європейський Союз пом'якшив свої попередні вимоги, як заборона дискримінації за ознаками СОҐІ у сфері зайнятості, приймаючи довгострокові зобов'язання в цій галузі", - повідомляє "ILGA Europe".

Організація повідомляє, що внаслідок утворення на території України так званих "народних республік" на їх території були введені додаткові обмеження прав ЛҐБТ. 

Нагадаємо, що минулого року Україна теж була в рейтингу ЛҐБТ-прав в Європі на останніх позиціях.

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛҐБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛҐБТ-життя України та світу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти