215

В Україні виходять в прокат короткометражні номінанти на "Оскар"


Найкращі короткометражні фільми за версією Американської кіноакадемії 2015 року покажуть в Україні вже цієї весни – у тому числі й фільм-переможець «Телефонний дзвінок». Нова колекція фільмів Oscar Shorts виходить у прокат 14 травня.

В Україні виходять в прокат короткометражні номінанти на "Оскар"

Цього року у списку короткометражної номінації опинилися 5 картин. Британію представляють дві з них. «Телефонний дзвінок» – це один діалог, який за двадцять хвилин зробить двох незнайомців найкращими друзями. Сіра мишка зі служби психологічної допомоги відповість на дзвінок літнього вдівця, а все інше зробить магія кіно. У головній ролі – володарка премії «Золотий ґлобус» Саллі Гокінс, її невидимий співрозмовник – оскароносний британський актор Джим Бродбент. Саме «Телефонний дзвінок» став найкращим короткометражним фільмом 2015 за версією американських кіноакадеміків.

Інший британський фіналіст – соціальна стрічка «Бугалу і Ґрем», яка на прикладі двох курчат познайомить глядача з трагічними подіями в Північній Ірландії 70-х.

Найдовша з коротких історій – стрічка «Айя», що представляє Ізраїль. Сюжет розповість про зустріч двох самотніх в аеропорту Єрусалима. Він – член журі музичного конкурсу. Вона – незнайомка на ім'я Айя. Він плутає її зі своїм водієм, а вона не поспішає зізнаватися. Тепер вони разом їдуть дорогою у вічне місто.

Проблемам міґрантів присвячена короткометражка «Парване». Історія афганської дівчини, що живе у Швейцарії – це діалог культур і гімн до всеосяжної доброти.

«Олійна лампа» режисера Вей Фу – це експеримент фотографа. На тлі різних просторів виникають портрети вихідців з Тибету.

Колекція найкращих короткометражних стрічок року, Oscar Shorts 2015, виходить в український прокат вже в цей четвер, 14 травня. Фільми будуть показані мовою ориґіналу з українськими субтитрами.

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛҐБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛҐБТ-життя України та світу.
 

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти