103

Президент Ґамбії пригрозив перерізати горло всім ґеям в країні


Президент Ґамбії Яйя Джамме (Yahya Jammeh) пригрозив перерізати горло всім ґеям в країні.

Президент Ґамбії пригрозив перерізати горло всім ґеям в країні

«Я вб'ю тих людей, які роблять це в Ґамбії. Якщо чоловік захоче одружитися на іншому чоловікові в цій державі, ми схопимо його і ніхто його більше не побачить», - заявив президент під час свого туру по країні, повідомляє The Independent.

У листопаді минулого року Джамме підписав закон про введення довічного ув'язнення за гомосексуальність. Залишок життя за ґратами можуть провести хворі на ВІЛ та СНІД ґеї та лесбійки, а також ті, хто не перший раз притягується до відповідальності за гомосексуальні зв'язки. До введення цього закону за гомосексуальні зв'язки в Ґамбії загрожувало до 14 років позбавлення волі.

У 2008 році глава держави порадив ґеям і лесбійкам виїхати з країни, пригрозивши в іншому випадку почати відрубувати їм голови.

Яйя Джамме, який обіймає посаду президента Ґамбії з 1996 року, відомий не тільки тим, що розгорнув у країні активну кампанію проти осіб гомосексуальної сексуальної орієнтації, а й своїми скандальними ініціативами. Так, в 1999 році у смерті своєї тітки глава держави звинуватив чаклунів. Тоді в країні було оголошене «полювання на відьом». Також глава держави заявляв, що знайшов ліки від СНІДу, запропонувавши лікувати його відварами з трав.

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛҐБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛҐБТ-життя України та світу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти