126

ЛҐБТ-активісти почали підготовку "Райдужного флешмобу" в Петербурзі


ЛҐБТ-активісти знову мають намір провести 17 травня в Санкт-Петербурзі "Райдужний флешмоб", приурочений до Міжнародного дня боротьби з гомофобією та трансфобією. Як повідомили організатори акції, уряд Петербурга вже отримав повідомлення про проведення акції.

ЛҐБТ-активісти почали підготовку "Райдужного флешмобу" в Петербурзі

"Ми сподіваємося, що "Райдужний флешмоб" і в 2015 році стане акцією солідарності, в цей день до нас зможуть приєднатися різні ініціативи як ЛҐБТ-спільнот, так і правозахисного сектору Санкт-Петербурґа. Тільки разом ми зможемо відстояти своє право бути тими, хто ми є, право жити без тиску і утисків, право говорити і бути почутими", - заявили активісти.

Також ЛҐБТ-активісти повідомили, що ведуть переговори з апаратом Уповноваженого з прав людини в Петербурзі і поліцією, щоб підвищити рівень безпеки, а також відповідальності та ефективності роботи правоохоронних органів у момент акції.

"Ми будемо раді бачити на акції прапори і символіку ваших організацій і рухів, ваші особисті плакати та постери на підтримку нашого повідомлення світу  "Любов не мислить зла". Будь ласка, якщо ви хочете прийти зі своїми плакатами (це було б чудово!) - узгодьте текст з організаторською командою. Наша акція задумана як послання любові і миру, наша ключова мета - мирний і конструктивний діалог із суспільством. Ми дуже просимо вас утриматися від різких висловлювань", - зазначили активісти, додавши, що організатори акції залишають за собою право попросити учасників прибрати плакат, якщо він буде провокаційним. Тексти плакатів рекомендується погоджувати заздалегідь.

"Також, ми просимо вас пам'ятати, що "Райдужний флешмоб" - не політична, а правозахисна акція. Будь ласка, утримайтеся від політичних гасел!" - додали організатори.

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛҐБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛҐБТ-життя України та світу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти