146

Австрійські праві розкритикували "толерантні" світлофори, встановлені у Відні перед "Євробаченням"


Правоцентристська "Австрійська партія свободи" виступила проти світлофорів із зображеннями ґеїв і лесбійок у Відні, встановлених напередодні конкурсу "Євробачення". Праві звинуватили представницю міської влади Відня в нерозумному використанні бюджетних коштів.

Австрійські праві розкритикували "толерантні" світлофори, встановлені у Відні перед "Євробаченням"

Праві оголосили про те, що подають до суду на членкиню ради Відня Марію Вассілакоу (Maria Vassilakou). За словами Тоні Магдаліка (Toni Mahdalik), прес-секретаря "Австрійської партії свободи" з питань транспорту, кошти, витрачені на світлофори (всього €63 тис.), варто було б витратити на боротьбу з бідністю та безробіттям, повідомляє world.lb.ua

Сама Вассілакоу, яка відповідає за транспорт в австрійській столиці, вважає, що незвичайні світлофори залучать додаткову увагу перехожих і допоможуть уникнути наїздів на пішоходів. Точна дата їх установки невідома. "Толерантні" світлофори будуть використовуватися до червня.

Напередодні конкурсу австрійська столиця активно рекламує себе як доброзичливий до ЛҐБТ-спільноти мегаполіс. Як передає видання, на такий крок міська влада пішла, щоб показати ширину поглядів жителів Відня напередодні "Євробачення" і "Балу життя" - благодійної церемонії, спрямованої на підтримку хворих на СНІД та ВІЛ-позитивних. 

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛҐБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛҐБТ-життя України та світу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти