294

Дослідження: Чотири мільйони ґеїв на планеті щорічно піддаються фізичному насиллю


Нове дослідження показало, що в 2014 році близько чотирьох мільйонів гомосексуальних чоловіків стали жертвами серйозного фізичного насилля з причин своєї сексуальної орієнтації.

Дослідження: Чотири мільйони ґеїв на планеті щорічно піддаються фізичному насиллю

Портал "PlanetRomeo" оприлюднив шокуючі цифри напередодні запуску свого "Індексу щастя ґеїв" з нагоди Міжнародного дня протидії гомофобії та трансфобії, що відзначається у світі 17 травня.

В рамках свого дослідження інтернет-портал знайомств для ґеїв у співпраці з Майнцським університетом у Німеччині опитав 115,000 ґеїв з 127 країн світу.

Організатори проекту заявили, що при проектуванні результатів опитування на все світове населення підсумок виявляється шокуючим. Автори дослідження помітили, що якщо припустити, що 2,5% всіх людей на планеті є гомосексуальними чоловіками, то в світі проживає щонайменше 175 мільйонів ґеїв.

В рамках опитування вдалося виявити, що 13 мільйонів ґеїв виявилися вигнаними зі своїх сімей і будинків, 41 мільйон хочуть втекти зі своєї країни, а 66 мільйонів досі не розкрили свою сексуальну орієнтацію батькам.

За даними дослідження, ще 22 мільйони втратили роботу або отримали відмову в наймі на роботу за свою гомосексуальність, а сім мільйонів перебувають в гетеросексуальних шлюбах, незважаючи на свою гомосексуальну орієнтацію.

За словами керівника і засновника "PlanetRomeo" Дженса Шмідта, "до теперішнього моменту було просто неможливо питати гомосексуальних чоловіків про їхнє особисте життя в ґлобальну розрізі. Поширення Інтернету і доступність платформ для ґей-знайомств, таких, як наша, дозволяє нам змінити ситуацію".

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛҐБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛҐБТ-життя України та світу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти