153

Відкритий ґей-мер у Польщі сказав, що може дати по пиці гомофобу


Мер міста Слупськ, відкритий ґей Роберт Бєдронь у новому інтерв'ю виданню Styl розповів, що реагує на гомофобні напади, застосовуючи силу.

Відкритий ґей-мер у Польщі сказав, що може дати по пиці гомофобу

"Я завжди реагую, коли хтось мене, наприклад, ображає на вулиці", - розповів ґей-мер, який сказав, що нещодавно кинув на капот автомобіля нападника і сфотографував його, аби мати докази. 

Бєдронь сказав, що його партнер Кжиштоф боїться, що це рано чи пізно закінчиться погано.

"Я не можу не реагувати, коли я чую образи. Нерозумно, бо вони, як правило, аґресивніші і сильніші хлопці, ніж я", - сказав політик.

Бєдронь сказав, що вболівальники місцевої футбольної команди Слупська "Gryf Słupsk" не надокучають йому. Ґей-політик розповів, що перед першим туром виборів його освистали на стадіоні, але вже перед другим до нього підійшли деякі футбольні фани, які розповіли, що поважають його, тому що він був єдиним з кандидатів, хто прийшов на футбол, а отже "має яйця".

Мер Слупська розповів, що він зі скромної родини. Його батьки працювали у школі і він має ще двох рідних братів і сестру. Батько Роберта зловживав алкоголем і не рідко бив дружину і дітей.

"Небагато людей мають сміливість говорити про насильство в сім'ї", - сказав політик.

Бєдронь розповів в інтерв'ю, що рано полишив дім, під час навчання в технікумі зрозумів, що ґей. Так як ця тема була на той час табу, він ніколи не робив камін-ауту перед батьками. З його слів, батько неодноразово висловлювався негативно щодо гомосексуальності.

Майбутньому ЛҐБТ-активісту і політику зробив аутінг закоханий у нього хлопець, який зателефонував його матері і сказав, що не може жити без Роберта.

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛҐБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛҐБТ-життя України та світу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти