455

"Правий сектор" покритикував білборди з ґеями, конференцію батьків ЛҐБТ і Національний ЛҐБТ-портал


На офіційній сторінці "Правого сектору" після тривалої паузи знову з'явилось гомофобне повідомлення. Цього разу присвячене тому, що вони назвали "посилення діяльності збоченцями".

"Правий сектор" покритикував білборди з ґеями, конференцію батьків ЛҐБТ і Національний ЛҐБТ-портал

Військово-політичний рух "Правий сектор" засуджує активізацію діяльності ЛҐБТ-спільноти в Україні.

"В Кривому Розі члени «ЛҐБТ (лесбійки, ґеї, бісексуали, транссексуали)-спільноти» з’явилися на білбордах. На фотографіях позують ґеїв, а підпис до фото вказує, як правильно їх називати", - йдеться на сайті "Правого сектору".

Судячи зі змісту повідомлення, "Правий сектор" постійно відстежує діяльність ЛҐБТ.

Згадали вони і про конференцію батьків, які підтримують ЛҐБТ: "Перейшовши усякі рамки моральності, активісти провели захід під назвою “Конференція батьків, які підтримують ЛҐБТ-дітей”. “ЛҐБТ-спільнота” зібрала батьків (!), які не допомагають власним дітям подолати соціопатію та інші психологічні проблеми, через які їхні дітлахи кидаються в крайнощі, а навпаки – вимагають державного визнання!"

"Правий сектор" переконаний у тому, що гомосексуальність можна пропаґувати: "Загальновідомо, що моральна, духовна складова культури української нації (як і будь-якої традиційної культури світу) суперечить такому протиприродному явищу, як гомосексуалізм. І в сучасному поколінні нації ще сильні християнські цінності. Це не до вподоби ліберальним силам із Америки і Західної Європи, які виділяють немалі кошти на пропаганду такої сексуальної орієнтації по всьому світу".

Прибічники гомофобії вважають, що під час війни ЛҐБТ активізували свою діяльність: "Зараз, під час війни, здавалось би, непідходящий момент для боротьби за права збоченців, але по факту – організація “ЛҐБТ” працює все жвавіше над цими дико “актуальними проблемами”".

"Будь-який здоровий українець усвідомлює, що під час кровопролитних подій, кризи; в час, коли український народ потребує підтримки, потребує віри та сміливості, збоченці просто чинять наругу над суспільством, серед якого живуть. Як довго владі буде наплювати?", - риторично запитує анонімний гомофобний представник "ПС".

Цікаво, що в якості доказу своєї непримиренної позиції щодо секс-меншин "Правий сектор" навів слова Дмитра Яроша, які він сказав Катерині Осадчій: "Заради Бога, хай сплять з ким хочуть! Не про те йдеться. Йдеться про те, щоб вони не нав’язували свої, так би мовити, правила людям нормально орієнтованим".

Нагадаємо, що на початку року “Правий сектор” звинуватив Юрія Андруховича в “пропаганді гомосексуалізму”.

Наприкінці грудня 2014 року толерантний до ЛҐБТ депутат Борислав Береза офіційно відмежувався від “Правого сектору”

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛҐБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛҐБТ-життя України та світу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти