104

У Петербурзі з'явилися ґрафіті з Мілоновим і Мізуліною в рясах


На вулицях Санкт-Петербурга з'явилися ґрафіті, які зображають місцевого депутата Віталія Мілонова і депутата Держдуми Олену Мізуліну в образі православних святих.

У Петербурзі з'явилися ґрафіті з Мілоновим і Мізуліною в рясах

Ґрафіті зображують святих Петра і Февронію, які в російській православній церкві вважаються покровителями шлюбу. Проте їх обличчя мають явну схожість з персонами відомих політичних діячів, які особливо яскраво проявили себе в боротьбі проти нетрадиційної орієнтації і за традиційні цінності.

Як повідомляє пітерське інтернет-видання «Бумага», ґрафіті залишені в підземних переходах і на зупинках навпроти реклами «дозвілля». Під зображенням Мілонова написано «Традиційні цінності - це здорово», а під Мізуліною - «Місце жінки на кухні. Особливо моє».

Сам Мілонов поставився до робіт анонімних художників досить стримано. В інтерв'ю РСН він навіть назвав це «гарною ідеєю».

Віталій Мілонов, депутат Законодавчих зборів Санкт-Петербурга: «Сама ідея хороша, тільки навіщо міняти обличчя? "Петро і Февронія - традиційні цінності" - ось так було б здорово. Але я не дуже добре ставлюся до малюнків на стінах, так як ми Петербург, а не розумово відсталий Нью-Йорк». 

Крім цього Віталій Мілонов направив звернення в Смольний з вимогою заборонити проведення ЛҐБТ-акції в центрі міста 17 травня. Він пояснив РСН, що його готові підтримати й інші. «Я не знаю, чи зможу я особисто якось перешкоджати цій акції, але є громадяни, які збираються розігнати її. Ми не заспокоїмося, поки не доб'ємося повної заборони на публічне приниження традиційних цінностей в Петербурзі. Таймер народного гніву запущений», - додав Мілонов.

Джерело: НТВ

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛҐБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛҐБТ-життя України та світу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти