73

В Києві, Одесі та Львові покажуть антидискримінаційні ролики


18 травня в Києві відбудеться презентація правозахисних відеороликів на тему недискримінації лесбійок, ґеїв, бісексуалів/бісексуалок та трансґендерних людей (ЛҐБТ) в Україні.

В Києві, Одесі та Львові покажуть антидискримінаційні ролики

Захід приурочений до Міжнародного дня боротьби з гомофобією та трансфобією, який відзначається напередодні 17 травня.

«На жаль, питання дискримінації різноманітних груп меншин в Україні залишаються без уваги держави, особливо якщо мова йде про такі стиґматизовані групи, як ЛҐБТ. Саме тому слід привернути увагу суспільства до цієї проблеми» - зазначає Олена Шевченко, директорка громадської організації «Інсайт», яка організовує презентацію. Нагадаємо, що в Україні досі чітко не передбачений захист ЛҐБТ-людей від дискримінації.

«Основна складність протидії дискримінації – це її невидимість. Багато людей не помічає проявів дискримінації по відношенню до себе чи близьких. Саме тому, на прикладі різноманітних соціальних груп ми розповідаємо що таке дискримінація і як вона проявляється у житті. Тільки побачивши проблему, ми зможемо викорінити це ганебне явище із життя» - вважає Назарій Боярський, координатор інформаційної кампанії «Дискримінація обмежує. Протидій!». Саме в рамках цієї кампанії Коаліції з протидії дискримінації вийшли у світ частина із відеороликів, які будуть презентовані.

Щоб взяти участь у презентації потрібно контактувати з організаторами: +380 (50) 410-75-61, +380 (50) 392-29-29, [email protected]. Аналогічні презентації незабаром відбудуться в Одесі та Львові.

Довідка:

ГО «Інсайт» - українська неурядова організація, місією якої є підвищення якості життя гомосексуальних, бісексуальних, трансґендерних, інтерсексуальних та квір-людей в Україні шляхом реалізації програм просвітницького, правозахисного, інформаційного, культурно-соціального спрямування, а також надання необхідних сервісних послуг.

Інформаційна кампанія «Дискримінація обмежує. Протидій!» - це ініціатива Коаліції з протидії дискримінації в Україні з низкою партнерів, серед яких - Офіс Уповноваженого ВР з прав людини та Міжнародний фонд «Відродження». Її основні завдання: розказати, що таке дискримінація і чому це погано; показати конкретні приклади дискримінації; навчити, як захищатися від дискримінації.

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛҐБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛҐБТ-життя України та світу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти