207

Петербурзькі ЛҐБТ-активісти успішно провели "Райдужний флешмоб"


Мітингом на Марсовому полі відзначили петербурзькі ЛҐБТ та активісти за їхні права Міжнародний день боротьби з гомофобією і трансфобією. На захід прийшло близько 150 осіб.

Петербурзькі ЛҐБТ-активісти успішно провели "Райдужний флешмоб"

Чи не вперше в історії подібного роду заходів в Санкт-Петербурзі він не зустрів ніякого опору.

Побоювання, що в черговий раз виступ ЛҐБТ-активістів буде зустрінутий аґресивно, залишалося до останнього. Так, про саме проведення заходу місто дізналося ще до оголошення про нього організаторами - з вуст скандального депутата петербурзьких Законодавчих зборів Віталія Мілонова. Той направив в Смольний звернення з вимогою заборонити проведення акції і обмовився в ЗМІ, що "є громадяни, які збираються розігнати її".

Проте поліція ретельно підготувалася. Цього разу замість звичайного одиночного металевого паркану, що обмежував майданчик і зазвичай погано розділяв ЛГБТ-активістів і їх опонентів, була створена ціла буферна зона шириною кілька метрів.

Втім, нічого з вищезгаданого не стало в нагоді - через неявку опонентів. Тільки двоє пікетувальників під прапорами в кольорах ґеоргіївської стрічки були помічені на віддаленій відстані.

Сам захід тривав близько години. Присутні скандували кричалки про рівноправність всіх людей і про любов, а також продавали і купували льодяники з зображенням Віталія Мілонова і написом "Не смоктати в СПб".

П'ята частина виручки від їх продажу йде на підтримку ЛҐБТ-ініціативної групи "Вихід", в половина - на допомогу благодійної організації для бездомних "Нічліг". На завершення акції учасники відпустили в небо повітряні кулі. 

Джерело: ВВС

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛҐБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛҐБТ-життя України та світу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти