69

Дніпропетровський “Телеканал 34” заявив, що в Україні прийняли закон, який захищає ЛҐБТ від дискримінації


Наприкінці телесюжету, який присвячений 17 травня - Міжнародному дню протидії гомофобії та трансфобії, ведуча програми Тетяна Заєць заявила, що в Україні з другої спроби прийняли закон, який захищає секс-меншини.

Дніпропетровський “Телеканал 34” заявив, що в Україні прийняли закон, який захищає ЛҐБТ від дискримінації

 Сам сюжет зав’язаний навколо білборду інформаційної кампанії “Говори правильно”, який запровадила ініціатива “Вільні бо обізнані”. На інформаційному плакаті є заклик замість слова “гомік” казати “ґей”.

Весь матеріал супроводжується використання некоректної форми слова “гомосексуал”, а саме “гомосексуаліст”.

В програмі має місце стереотипному відображенню дійсності, начебто більшість ґеїв - це творчі люди, і, як приклад, згадуються Сер Елтон Джон, лідер Queen Фредді Мерк'юрі, а також видатний полководець Олександр Македонський, якого чомусь віднесли до “творчих” людей.

Для того аби прикрасити “антигомофобний” сюжет, було залучено “еспертку-психологиню”, яка заявила, що “навколо безліч подразників одностатевих стосунків, тому згодом людський мозок, перестає давати адекватну відповідь (що таке адекватна відповідь психологиня не пояснює - ред.). Тоді людині стає все складніше проявляти власну сексуальність”.

Адвокат, в якого авторка сюжету теж брала коментар, закцентував увагу на тому, що “...існує кримінальна відповідальність за інші злочини, а сексуальна орієнтацію не грає ролі, якщо ж людина виходить за рамки закону - держава повинна втрутитись”.

Нагадаємо, що минулого року у травні ВРУ ухвалила антидискримінаційний закон без «секс-орієнтації і ґендерної ідентичності», тому інформаційна, яка прозувачала з вуст ведочої є неправдивою.

Подготовил Левчук Тимур

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛҐБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛҐБТ-життя України та світу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти