110

На хуліганів, які зірвали акцію ЛҐБТ в Бішкеку завели справу


Відносно хуліганів, що зірвали акцію представників ЛҐБТ-спільноти в одному з кафе Бішкека, порушили кримінальну справу, передає киргизька редакція "Азаттик" з посиланням на міністерство внутрішніх справ країни.

На хуліганів, які зірвали акцію ЛҐБТ в Бішкеку завели справу

Розслідуванням справи, заведеної за статтею "Хуліганство", займається міліція Бішкека, повідомляє Azattyq.org

17 травня члени руху «Кирк чоро» і «Калис» зірвали святковий захід представників ЛҐБТ-спільноти в одному з кафе столиці. Хулігани стверджують, що двоє хлопців здійснювали обряд одруження, тому вони були змушені перешкодити продовженню подібного заходу.

Однак ЛҐБТ-спільнота інформацію про весілля не підтвердила. Організатори заявляють, що захід був присвячений Міжнародному дню боротьби з гомофобією та трансфобією.

У березні цього року депутати Жогорку Кенеша (парламенту) Киргизстану схвалили законопроект про заборону ґей-пропаґанди. Правозахисники вважають, що якщо документ буде прийнятий, то у сексуальних меншин практично не буде прав.

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛҐБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛҐБТ-життя України та світу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти