194

Російська учасниця "Євробачення" обнімалась з Кончітою Вурст


Поліну Гагаріну засудили за поцілунок з Кончітою Вурст на "Євробаченні". Підписники її Instagram вважають, що вона «мала лише чемно привітатися».

Російська учасниця "Євробачення" обнімалась з Кончітою Вурст

Відео, на якому учасниця від Росії на "Євробаченні" Поліна Гагаріна цілується з Кончітою Вурст (Поліна виклала його у своєму Instagram) викликало масу негативних коментарів від шанувальників співачки. «Кончіта сама підійшла після репетиції і сказала величезну кількість компліментів... Beautiful, amazing... Каже вона в кінці! Приємно! Круто!» - так прокоментувала Поліна своє знайомство з торішньою переможницею конкурсу.

Однак фани не розділили захоплень своєї улюблениці. Деякі її підписники вважають, що Гагаріна повинна була лише привітатися з Кончітою і то з ввічливості, але не більше.

"ЛЮДИ! Читаю коментарі! Не можна так! Чому так озлобленно? Це всього лише сценічний образ і це працює! Вона першокласно виступає і дуже інтелігентна! Закликаю всіх стежити за словами!!!!" - закликала Поліна своїх шанувальників до толерантності, але не можна сказати, що була особливо почута. 

Сьогодні відбудеться перший півфінал "Євробачення" у Відні.

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛҐБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛҐБТ-життя України та світу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти