183

В Києві презентували соціальні відеоролики про ЛҐБТ


Вчора, 18 травня у вільному просторі FREUD HOUSE cafe art club відбулась презентація соціальних відеороликів, присвячених боротьбі з дискримінацією ЛҐБТ.

В Києві презентували соціальні відеоролики про ЛҐБТ

На презентації було представлено 5 відеороликів.

Три з них авторства Віри Яковенко та Людмили Кириленко з Queer Media Group за підтримки посольства Нідерландів в Україні та Фонду ім. Гайнріха Бьолля в Україні.

Тетяна Печончик, в ході презентації відеороликів зазначила, що дискримінація ЛГБТ-спільноти, як і представників інших категорій населення, обумовлена незнанням того, що таке дискримінація.

«Ми віримо, що зміни суспільства можливі завдяки інформаційним кампаніям. Відеоролики - один з зрозумілих і доступних форматів, щоб розповісти про важливі проблеми. Наприклад, як трансґендерну людину виганяють з дому близькі люди. Або як звільняють з роботи через сексуальну орієнтацію», - повідомила директорка громадської організації «Інсайт» Олена Шевченко.

На даний момент у мережі є доступними три роботи з 5. Дві короткі роботи Наталії Нешти будуть доступними найближчим часом на YouTube.

Підготував Левчук Тимур

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛҐБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛҐБТ-життя України та світу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти