123

У Британії засудили пекарню, яка відмовилася випікати торт на підтримку ґеїв


Пекарню Ashers Baking Company, що відмовилася виготовити торт з гаслом підтримки одностатевих шлюбів, суд визнав винною у дискримінації сексуальних меншин

У Британії засудили пекарню, яка відмовилася випікати торт на підтримку ґеїв

Про це повідомляє Еспресо.TV з посиланням на Metro.

Суд у Північній Ірландії визнав власників пекарні Ashers Baking Company винними в дискримінації сексуальних меншин. Власники закладу відмовилися спекти торт зі слоганом на підтримку одностатевих шлюбів. На торті мав бути зображений Берт і Ерні з дитячої програми "Вулиця Сезам". Його мали спекти до святкування на честь обрання першого відкритого ґея мером Північної Ірландії.

Позов подав активіст за права ЛҐБТ-спільноти Гарет Лі. Власники пекарні стверджують, що замовлений торт порушував свободу релігії, згідно зі статтею 9 Закону про права людини.

У рішенні суду вказано, що Ashers Baking Company є приватним підприємцем, а не релігійною групою, незважаючи на те, що власники компанії - християни.

Нагадаємо, що нещодавно кондитерів з США оштрафували за відмову виготовити торт для ґей-весілля.

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛҐБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛҐБТ-життя України та світу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти