517

Немиря звернувся до Авакова і Кличка з проханням гарантувати безпеку учасників ґей-прайду


Голова комітету Верховної Ради з питань прав людини, національних меншин і міжнаціональних відносин Григорій Немиря звернувся до міністра внутрішніх справ Арсена Авакова та мера Києва Віталія Кличка з проханням гарантувати безпеку при проведенні конференції активістів руху за права ЛҐБТ у Києві, яка запланована на 2-8 червня.

Немиря звернувся до Авакова і Кличка з проханням гарантувати безпеку учасників ґей-прайду

Про це Григорій Немиря сказав на засіданні комітету, повідомляє УНН.

“Надіслав лист до міністра внутрішніх справ пана Авакова і до пана Кличка з проханням сприяти цьому заходу з урахуванням безпекових...моментів”, — сказав він.

Григорій Немиря зазначив, що з таким проханням до нього звернулися організатори конференції руху за права ЛҐБТ.

Раніше спроби представників ЛҐБТ провести масові заходи у Києві наражалися на опір і протести представників правих організацій і рухів. У 2014 році Марш рівності був скасований, тому що столична міліція відмовилась забезпечити безпеку учасників, а Кличко назвав його "розважальним парадом".

Немиря зазначив, що звернення було направлене у відповідь на запит правозахисної міжнародної організації Amnesty International в Україні.

Нагадаємо, що ЛҐБТ-активіст Богдан Глоба працює помічником-консультантом народного депутата Немирі.

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛҐБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛҐБТ-життя України та світу.
 

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти