260

Поліна Гагаріна назвала «мавпами» критиків її поцілунку з Кончітою Вурст


Співачка Поліна Гагаріна, яка представляє Росію на «Євробаченні-2015», в інтерв'ю «Московському комсомольцю» розкритикувала людей, які засудили її за безневинний поцілунок з австрійською травесті-дівою Кончітою Вурст

Поліна Гагаріна назвала «мавпами» критиків її поцілунку з Кончітою Вурст

«Мене неймовірно засмутили ці коментарі, якийсь вал, тисячі!» - заявила російська артистка, відповідаючи на запитання, як вона відреагувала на коментарі із серії: «Вимий рот після поцілунку з цією мавпою».

Поліна Гагаріна відмовилася видаляти з Інстаграма відеозапис, на якому вона цілується з Кончітою Вурст. За словами співачки, їй було приємно познайомитися з Вурст, яку вона вважає нинішнім символом Австрії і господинею «Євробачення». Вона закликала користувачів мережі бути терпимими і не ділити людей і світ на чорне і біле.

A video posted by Polina Gagarina (@gagara1987) on

«Я в якихось речах теж максималістка, часто мене кидає з крайності в крайність, - розповіла Гагаріна. - Але у цивілізованих і розумних людей повинні бути якісь прикордонні орієнтири, маячки, червоні лінії, через які не те що б не можна переступати, але, якщо переступив, то, значить, сам перетворився на мавпу».

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛҐБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛҐБТ-життя України та світу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти