162

Коаліція з протидії дискримінації нагадала депутатам про те, як покращити законодавство для захисту ЛҐБТ


19-20 травня Коаліція з протидії дискримінації в Україні взяла участь в ярмарці організацій, що відбулась в стінах Верховної Ради України. Організатори заходу – програма USAID «РАДА: підзвітність, відповідальність, демократичне парламентське представництво» – вже всьоме запрошувала організації, що надають технічну, аналітичну та консультативну допомогу українському парламенту.

Коаліція з протидії дискримінації нагадала депутатам про те, як покращити законодавство для захисту ЛҐБТ

Представники та представниці Коаліції з протидії дискримінації в Україні презентували свою діяльність та в режимі запитання-відповідь розповіли про ситуацію із запобіганням та протидією дискримінації в Україні. Також спеціально до події Коаліція розробила інфографіку «Що треба змінити у законодавстві у сфері запобігання та протидії дискримінації в Україні?».

Окремо була презентована інформаційна кампанія «Дискримінація обмежує. Протидій!», що реалізовує Коаліція разом із партнерами. Адже народні депутати теж потребують підвищення своїх знань про дискримінацію. Зокрема, з ними поспілкувалась представниця інформаційної кампанії Марина Говорухіна.

«Спілкування з народними депутатами вселило в мене надію. Не все так погано, як могло би бути. Проте, очевидним є той факт, що нашим народним обранцям потрібно проходити базовий курс з прав людини. Адже, ухвалюючи закони та приймаючи рішення за всіх українців, депутати повинні мати базове розуміння, що таке права людини і як запобігти їх порушенню. А також непогано було б, якби вони знали, які закони вже існують в країні. З цим, як виявилось, є проблеми, про що незабаром ви зможете переконатися, переглянувши наш соціальний експеримент з Верховної Ради» - поділилась враженнями пані Говорухіна.

Джерело: www.discrimi.net

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛҐБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛҐБТ-життя України та світу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти