356

Червакова скаржиться на уряд, який досі не ліквідував Комісію з моралі


Народна депутатка України від "Блоку Петра Порошенка" Ольга Червакова незадоволена діями Кабміну Яценюка, який досі не ліквідував Національну експертну комісію з питань захисту суспільної моралі.

Червакова скаржиться на уряд, який досі не ліквідував Комісію з моралі

Про це народна обраниця написала у соціальній мережі Фейсбук.

Червакова поділилась враженнями від спілкування з представниками Кабінету міністрів під час "Години Уряду".

"З моїми питаннями взагалі вийшов конфуз. Одне питання про ліквідацію Нацкоммору і одне - про шантаж журналістів ZIK кримінальною справою імені Варвари Чеботар поставили уряд в ступор. В ложі довго сперечалися, кого випхати відповідати, всі то розводили руками, то переводили стрілки", - емоційно написала Ольга Червакова. 

Щодо Комісії з моралі новини невтішні: "Щодо НЕК з питань моралі (уряд досі не видав постанову про її ліквідацію) нам проспівав чиновник з Мінкульту, що колись це таки станеться, і що зараз щось узгоджується. Що можна узгоджувати, якщо закон дає 3 місяці на ліквідацію НЕК, два з половиною з яких вже пройшли, а ще має працювати ліквідаційна комісія?!"

Нагадаємо, що наприкінці минулого року Ольга Червакова подала на розгляд ВРУ законопроект про позбавлення усіх функцій НЕК з питань захисту суспільної моралі. 10 лютого його прийняла Верховна Рада, а в березні підписав Президент України. Згодом за власним бажанням звільнився голова НЕК Василь Костицький. Попри це, і сьогодні НЕК з питань захисту суспільної моралі остаточно не ліквідована і на неї виділяються кошти з державного бюджету.

Цікаво, що Арсеній Яценюк у свій час висловлював підтримку НЕК і повідомляв, що це "його принципова позиція".

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛҐБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛҐБТ-життя України та світу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти